Kvaliteetsed vesipõrandakütte terviklahendused
Eraklient
Äriklient
Terviklahendused
Vesipõrandaküte
Kontakt
     

Terviklahendused...

Pakume kvaliteetseid vesipõrandakütte terviklahendusi, mis sisaldavad:

  • individuaalset lähenemist igale konkreetsele hoonele;
  • LK sertifitseeritud spetsialistide poolt valmistatud projekti;
  • kliendi soovidest lähtuvalt komplekteeritud kõrgekvaliteedilist vesipõrandakütte süsteemi;
  • soovi korral paigaldust;
  • paigaldusjärgseid teste ja garantiid;
  • kasutusjuhendit.

Enimkasutatavad installatsioonimeetodid...

Kasutame erinevaid installatsioonimeetodeid, mis sobivad erinevate põrandatüüpide ja tingimustega, kuid neid kõiki ühendab üks omadus - kiire ja lihtne paigaldus. Projekteerimise käigus arvestatakse installatsioonimeetodi valikul erinevate põrandakatte materjalide ja muude eripäradega (toa kasutus otstarve, korrus jne.).

Clip Rail 16/20. LK Clip Rail 16/20 paigaldatakse juba olemasolevale isolatsioonikihile. Relssides on avad toru kiireks ja täpseks paigaldamiseks. Tegemist on enimkasutatava installatsioonimeetodiga betoonpõrandal. Sobib kõigi enamkasutatavate põrandakatte materjalidega (parkett, keraamiline plaat, linoleum või vinüül, naturaalsed kivid, naturaalne puit, laminaatparkett). Betooni minimaalne kiht - 55mm, soovitatavalt 70mm.

Clip Rail 12. LK Clip Rail 12 paigaldatakse juba olemasolevale isoleeritud betoonpõrandale. Relssides on avad toru kiireks ja täpseks paigaldamiseks. Kasutatakse ainult peenikest 12 mm toru. Tegemist on enimkasutatava installatsioonimeetodiga hoonete renoveerimisel. Sobib kõigi enamkasutatavate põrandakatte materjalidega (parkett, keraamiline plaat, linoleum või vinüül, naturaalsed kivid, naturaalne puit, laminaatparkett). Minimaalne installatsiooni kõrgus on 24mm, mitte arvestades põrandakatte materjali paksust.

Joist Plate 16/20. LK Joist Plate 16/20 paigaldatakse isoleeritud puit vahelagedele. Kalvaniseeritud terasest plaadid paigaldatakse vahelae taladele 200 mm sammuga. Plaadid aitavad torustikku paigaldada ning ühtlasi ühtlustavad põranda temperatuuri. Tegemist on ühe enamkasutatava installatsioonimeetodiga hoonete puit vahelagedel. Sobib kõigi enamkasutatavate põrandakatte materjalidega (parkett, keraamiline plaat, linoleum või vinüül, naturaalsed kivid, naturaalne puit, laminaatparkett). Sõltuvalt põrandakattematerjalist on vajalik ka puitlaastplaadi või kipsplaadi kiht põrandakattematerjali ja põrandakütte vahel.

Slotted Board Wood 16/22. LK Slotted Board Wood 16/22 paigaldatakse isoleeritud puit vahelagedele. Torud paigaldatakse tehases toodetud puitlaastplaadi avadesse. Puitlaastplaadile liimitud kalvaniseeritud terasest plaadid aitavad põranda temperatuuri ühtlustada. Tegemist on ühe enamkasutatava installatsioonimeetodiga hoonete puit vahelagedel. Sobib kõigi enamkasutatavate põrandakatte materjalidega (parkett, keraamiline plaat, linoleum või vinüül, naturaalsed kivid, naturaalne puit, laminaatparkett). Slotted Board Wood 16 kasutatakse ka tema madala profiili tõttu hoonete renoveerimisel.       Kontakt
       Pakase 27 Tallinn
       Tel: 50 18 550

    Autoriõigus 2005 OÜ Envion
    E-post: info@envion.ee