Kvaliteetsed vesipõrandakütte terviklahendused
Eraklient
Äriklient
Terviklahendused
Vesipõrandaküte
Kontakt
     

Ajalugu...

Põrandaküte on geniaalne, aga kaugeltki mitte uus leiutis. Umbes 80 aastat e.m.a. leiutati Roomas uus tehnoloogia, milles kuum aur liikus küttekoldest mööda põrandakanaleid kuni lõpuks väljus korstnast. Seda kutsuti „Hypocaust”´i tehnoloogiaks. Selline küttesüsteem levis impeeriumi külmemates maades, mida tollel ajal kutsuti Britanniaks.

16. sajandil Firenses Medici perekonna renessanslikus lossis on leitud mitmesaja ruumi seast tuba, kus on kasutusel põrandakütte süsteem, milles kuum vesi liigub põrandas olevates torudes. See on täpselt sama tehnoloogia, mida kasutab Lagerstedt & Krantz tänapäeval.

LK vesipõrandaküte...

Lagerstedt & Krantz on pakkunud vesipõrandakütte lahendusi üle 20 aasta. Nende aastate käigus on vesipõrandakütte tehnoloogia arenenud, pakkudes rohkem ökonoomsust, turvalisust, mugavust ja kergemat paigaldust.

Sobib kõikidesse hoonetesse...

Vesipõrandaküte sobib võrdväärselt hästi kõikvõimalikesse hoonetesse alustades väikestest maamajadest lõpetades suurte tööstushoonetega. Seda on võimalik paigaldada igale poole, sõltumata põranda tüübist. LK vesipõrandakütte eluiga on vähemalt sama pikk kui hoonel endal.

... ja igasse kütteallikasse

Vesipõrandakütte süsteemi saab paigaldada iga kütteallikaga. Kui peaksite tahtma oma kütteallikat hiljem vahetada, siis Te ei pea muretsema – Teie vesipõrandakütte süsteem töötab samamoodi edasi nagu enne. Põrandaküte on madala temperatuuriga süsteem ja seetõttu toimib hiilgavalt boilerite, soojuspumpade, päikeseenergia või energiat raiskavate allikatega. Seetõttu on LK vesipõrandaküte keskkonnasõbralik investeering tulevikku.

Ideaalne temperatuur ...

Vesipõrandaküte võimaldab saavutada praktiliselt ideaalse temperatuurijaotuse toas. Toa temperatuurijaotus vastab inimese ideaalsele temperatuurikõverale, mille kohaselt temperatuur on veidi soojem ja mõnusam jalgade juures ja natukene külmem keha ja pea piirkonnas. Tänu sellele saab siseruumide temperatuuri langetada paari kraadi võrra ilma, et see avaldaks mõju inimeste mugavusele.       Kontakt
       Pakase 27 Tallinn
       Tel: 50 18 550

    Autoriõigus 2005 OÜ Envion
    E-post: info@envion.ee