Kvaliteetsed vesipõrandakütte terviklahendused
Eraklient
    Firmast
    Põrandaküte Sinu koju
    Miks valida LK?
    Kvaliteet
    Garantii
    Hinnad
    Esita Tellimus

Äriklient
Terviklahendused
Vesipõrandaküte
Kontakt
     

Kvaliteetne...

Lagerstedt & Krantzi tootearendajad on seadnud endale eesmärgiks arendada süsteemi ja olla kasutajasõbralik, pakkudes lahendusi mõõduka maksumuse, ratsionaalse paigaldamise ja keskkonnasõbralikkuse koosmõjul. LK põrandakütte süsteem on turvaline ja vajab minimaalset hooldust. Kõik süsteemi osad on väga kvaliteetsed ja moodustavad ühtse terviku. Näiteks ainuüksi torude vastupidavus on vähemalt 50 aastat. Neid toodetakse tehnoloogiliselt arenenud polüetüleenibaasil tehtud materjalist PE -Xa, mis ei lase ühegi lisandiga kokkupuutel hapnikuga süsteemi tungida. LK põrandakütte süsteem on projekteeritud ilma ühegi ühenduslüli või jätkuta. Keskmise suurusega maja puhul antud põrandaküttesüsteemi torud sisaldavad umbes 35 liitrit vett. Kui peaks toimuma maavärin, siis vähim, mille pärast peaksite muretsema, on vee kogus Teie põrandal!

Te võite usaldada LK põrandakütte süsteemi, kuna selle süsteemi eluiga hinnatakse samaväärseks hoone enda omaga.

Lagerstedt & Krantz on saavutanud kvaliteedi- ja keskkonnastandardid ISO 9002 & ISO 14001 ning üritab jätkuvalt süsteemi täiustada. Firma Lagerstedt & Krantz võib julgelt öelda, et iga toote arenguetapil on keskkond prioriteediks. Ühtlasi garanteerib firma Lagerstedt ja Krantz oma 70 aastase kogemusega parima võimaliku küttesüsteemi.

... keskkonnasõbralik ja säästlik.

LK vesipõrandaküte on ökonoomne ja keskkonnasõbralik süsteem, mis toimib eriti säästlikult soojuspumpade ja maaküttega. Peale selle toimib LK põrandakütte süsteem ka kõikvõimalike teiste kütteallikatega nagu gaas, elekter või õli. Kütust kulub oluliselt vähem võrreldes teiste traditsiooniliste alternatiividega (radiaatorid, puhurid, elektripõrandaküte, ...), kuna süsteemis voolava vee temperatuur on palju madalam. Suletud süsteemis tsirkuleerib kogu elutsükli jooksul sama kogus vett (35 liitrit), mistõttu puuduvad vee tarbimise kulutused.       Kontakt
       Pakase 27 Tallinn
       Tel: 50 18 550

    Autoriõigus 2005 OÜ Envion
    E-post: info@envion.ee