Kvaliteetsed vesipõrandakütte terviklahendused
Eraklient
    Firmast
    Põrandaküte Sinu koju
    Miks valida LK?
    Kvaliteet
    Garantii
    Hinnad
    Esita Tellimus

Äriklient
Terviklahendused
Vesipõrandaküte
Kontakt
     

Vesipõrandakütte eelised...

Vesipõrandaküte võrreldes teiste alternatiividega (radiaatorid, soojapuhurid) tagab suurema ökonoomsuse kasutusperioodil ning mis kõige olulisem, temperatuur tuleb alt ja saavutatakse inimesele ideaalilähedane temperatuurijaotus toas. Peamisteks vesipõrandakütte eelisteks alternatiivide ees on:

  • ökonoomsus;
  • ühtlane temperatuurijaotus (mugavus);
  • intelligentsus;
  • sobivus erinevate kütteallikatega (universaalsus);
  • hooldatavus;
  • esteetilisus.

Ökonoomsus. Kuna tegu on madalatemperatuurilise süsteemiga, siis võimaldab see saavutada märkimisväärse kokkuhoiu Sinu kodu küttekuludelt. Koostöös säästlike ja keskkonnasõbralike küttesüsteemidega (nagu soojuspumbad, päikeseenergia ...) on kokkuhoid maksimaalne. Näiteks kasvab soojuspumba efektiivsus 3% iga 1 kraadise temperatuuri languse kohta süsteemis. Vesipõrandakütte süsteemi vee temperatuur on keskmiselt 10. kraadi võrra madalam radiaatorites ringleva vee tempratuurist, seega tõuseb soojusefektiivsus 30% võrra.

Mugavus. Vesipõrandaküte võimaldab saavutada peaaegu ideaalse temperatuurijaotuse toas. Toa temperatuurijaotus vastab inimese ideaalsele temperatuurikõverale, mille kohaselt temperatuur on veidi soojem ja mõnusam jalgade juures ja natukene külmem keha ja pea piirkonnas. Tänu sellele saab siseruumide temperatuuri langetada paari kraadi võrra ilma, et see avaldaks mõju inimeste mugavusele.

Intelligentsus. LK vesipõrandakütte automaatika reguleerib süsteemis tsirkuleeriva vee temperatuuri vastavalt välistemperatuuri kõikumistele. Süsteemi intelligentsus hoiab erinevatel aastaaegadel maja sisekliima muutumatuna.

Universaalsus. LK põrandaküttesüsteem toimib koos kõikvõimalike kütteallikatega, nagu maaküte, soojuspumbad, päikeseenergia, gaas, elekter, õli jne. Olenemata gaasi-, elektri- ja õlihindadest või milliseid kütteallikaid tulevikus kasutatakse, on võimalik LK põrandakütet ühendada kliendile sobiva kütteallikaga või siis hiljem lihtsalt kütteallikat vahetades hoida oma hoone sisekliimat samasugusena nagu enne.

Hooldatavus. Vesipõrandaküte on madalatemperatuuriline kinnine süsteem, milles tsirkuleeriva vee hulk püsib muutumatu terve elutsükli jooksul. Kuna tegu on hermeetilise süsteemiga, siis ei teki süsteemi kunagi katlakivi ning süsteem on hooldevaba.

Esteetilisus. Vesipõrandakütte kasutamine küttesüsteemina võimaldab Sul efektiivsemalt kasutada vabaks jäävat pinda, kuna puuduvad toa ruumi raiskavad väljaulatuvad küttekehad. Seega on sul sisekujunduse teostamisel vabamad käed. Samuti muutuvad oluliselt lihtsamaks igapäevased koristustööd.       Kontakt
       Pakase 27 Tallinn
       Tel: 50 18 550

    Autoriõigus 2005 OÜ Envion
    E-post: info@envion.ee