Kvaliteetsed vesipõrandakütte terviklahendused
Eraklient
Äriklient
    Firmast
    Miks valida LK?
    Kvaliteet
    Garantii
    Koostöö võimalused

Terviklahendused
Vesipõrandaküte
Kontakt
     

Firmast...

OÜ Envion tegeleb firma Lagerstedt & Krantz vesipõrandaküttesüsteemide müügi ja paigaldamisega. Firmal Lagerstedt & Krantz on pikaajaline kogemus ühel suurima konkurentsiga põrandakütte pakkujate turul - Skandinaavias. Lagerstedt & Krantz on edukas - ta on hetkel Skandinaavia turu üks suurimaid ja trendikamaid kütte ja kanalisatsiooni pakkujaid. See ei ole midagi, mida peaks varjama, vaid hoopis vastupidi!

Olles alati valmis turu vajadustega kaasa minema ja töötades üheskoos kõigi tööstusharudega on LK saavutanud unikaalse süstemaatilise mõtlemise. Täna on LK kütte- ja kanalisatsioonisüsteem paljudele skandinaavlastele esimeseks valikuks. Me oleme uhked selle üle! Samal ajal sunnib see LK spetsialiste üha enam ja enam arenema, muutma ja leidma uusi võimalusi kuidas jätkuvalt tuua turule parimaid tooteid ja terviklikke süsteeme.

Ettevõte OÜ Envion alustas oma tegevust 2005. aastal koos LK sisenemisega Eesti turule. Oleme Lagerstedt & Krantz AB vesipõrandakütte süsteemide ametlikud esindajad Eestis. Meie eesmärgiks on Eesti turul pakkuda LK poolt garanteeritud kvaliteetseid, ökonoomseid ja innovatiivseid vesipõrandakütte terviklahendusi.       Kontakt
       Pakase 27 Tallinn
       Tel: 50 18 550

    Autoriõigus 2005 OÜ Envion
    E-post: info@envion.ee